Слухання в Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин: «Практика застосування та ефективність реалізації положень Закону України «Про попередження насильства і сім’ї» 

     15 листопада 2011 о 14:00 у приміщенні Комітетів Верховної Ради України (вул. Грушевського, 18/2, під’їзд 9, кім. 12, 2 поверх) відбудуться комітетські слухання на тему: «Практика застосування та ефективність реалізації положень Закону України у «Про попередження насильства і сім’ї».

      Захід проводиться Комітетом спільно з Міжнародним жіночим правозахисним центром “Ла Страда-Україна”.
     Комітетські слухання приурочені до 10-ї річниці прийняття Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», який був прийнятий 15 листопада 2001 року.

     На слуханнях планується обговорити хід виконання зазначеного закону, проблеми його реалізації, дієвість національної системи попередження насильства в сім’ї, зокрема, щодо надання кваліфікованої та різнопланової допомоги потерпілим, раннього виявлення сімей, які перебувають у кризовому стані та ефективного покарання кривдників, подальший розвиток та вдосконалення законодавства у цій сфері.
     Крім цього, під час слухань будуть презентовані результати моніторингу стану виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» за всі десять років його чинності, проведеного міждисциплінарною групою фахових експертів. 
     Проект «Моніторинг виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї» реалізовувався у 2011 році і став можливим завдяки проекту «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та спів фінансується Європейським Союзом та ПРООН.
     У роботі слухань візьмуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, судової влади, Адміністрації Президента України, центральних органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій, науковці, незалежні експерти.Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід. До журналістів, які потребують акредитації, прохання надіслати до 19:00 10.11.2011 заявку на адресу l.rai@la-strada.org.ua (Ліза Рай, PR-менеджер Центру «Ла Страда-Україна», 093 774 98 09). У заявці вказати ПІБ та назву ЗМІ.

     Завантажити прес-анонс можна тут.

 

 


Назад