Брифінг, присвячений 10-річчю Закону України "Про попередження насильства в сім'ї"      15 листопада 2011 року 2011 о 12:15 у прес-поінті Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) відбудеться брифінг «Практика застосування та ефективність реалізації Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», на якому будуть презентовані результати моніторингу виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї, проведеного в рамках однойменного проекту. 
       Проект «Моніторинг виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї» виконувався міждисциплінарною групою фахових експертів та охоплює усі роки існування Закону України «Про попередження насильства в сім’ї». Проект реалізовувався з ініціативи Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин.
       Учасники брифінгу:
Олена Бондаренко - Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин;
Катерина Левченко – президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна», доктор юридичних наук.

       Проведення моніторингу приурочене до 10-ї річниці прийняття Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», який був прийнятий 15 листопада 2001 року.
       Після брифінгу за адресою вул. Грушевського, 18/2, кім. 12 відбудуться комітетські слухання з цього ж питання за участю народних депутатів, представників центральних органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій, науковців, незалежних експертів.
       Проект виконувався протягом червня-листопада 2011 за фінансової підтримки ПРООН та ЄС. 

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід. До журналістів, які потребують акредитації, прохання надіслати до 19:00 10.11.2011 заявку на адресу l.rai@la-strada.org.ua (Ліза Рай, PR-менеджер Центру «Ла Страда-Україна», 093 774 98 09). У заявці вказати ПІБ та назву ЗМІ.

     Завантажити прес-анонс можна тут.


Назад