Яку допомогу можуть отримати постраждалі від домашнього насильства в Україні розкажуть експерти під час брифінгу     24 квітня 2013 року о 9:30 у готелі «Русь» (зала «Еліта»,2й поверх; адреса: вул. Госпітальна, 4) розпочнеться міжнародна конференція «Надання допомоги постраждалим від насильства», у рамках якої будуть презентовані результати моніторингу спеціальних закладів України, які надають тимчасовий притулок і допомогу постраждалим від насильства в родині. Моніторинг спеціальних закладів є частиною соціальної програми «Скажімо НІ домашньому насильству» і був проведений за підтримки Міністерства соціальної політики України.

     Захід розпочнеться з вручення творцям інформаційної кампанії «Червона картка» - представникам Міністерства молоді та спорту, ЮНІСЕФ і Центру «Ла Страда-Україна» - почесної міжнародної відзнаки, отриманої за перемогу в щорічному всесвітньому конкурсі найкращих комунікаційних кампаній проти насильства над жінками, який проводить Глобальний Фонд AVON для жінок. Оголошення переможців конкурсу відбулося під час 57 Комісії зі становища жінок в ООН у Нью-Йорку.

     Після цього у форматі брифінгу експерти з різних сфер комплексно розкажуть про актуальний стан справ із домашнім насильством в Україні та систему надання допомоги постраждалим від нього, представлять програму корпоративної соціальної відповідальності «Скажімо НІ домашньому насильству», що реалізує компанія Avon спільно з громадською організацією «Ла Страда-Україна». Під час заходу буде можливість поспілкуватися із представниками спеціальних закладів та людьми, які пережили домашнє насильство.

     Конференцію планує відвідати Міністр соціальної політики Наталя Королевська.

       Учасники брифінгу:

Олена СТАРКОВА, генеральний директор компанії AVON в Україні, Росії та Грузії;

Валерій ПАЦКАН, голова комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України;

Равіль САФІУЛЛІН, Міністр молоді та спорту (погоджується);

Юкіе МОКУО, в. о. Координатора системи ООН в Україні, Голова представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (погоджується);

Катерина ЛЕВЧЕНКО, президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна»;

Андрій ЛАБУНЬ, представник Департаменту громадської безпеки МВС України;

Марічка ПАДАЛКО, телеведуча каналу 1+1, журналістка.

 

Акредитація триватиме до 15:00 23 квітня 2013 року. З питань акредитації звертайтеся, будь ласка, до   Лізи Рай, директорки з комунікацій «Ла Страда-Україна», 093 774 98 09, Liza_Rai@ukr.net .

Завантажити анонс.

          

       Організатори конференції: Програма «Скажімо НІ домашньому насильству» компанії Avon Україна, Міністерство соціальної політики України, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна».

         

        Медіапартнери: Канал 1+1, «Радіо-Ера ФМ», жіночий журнал «Счастливая».

 

     Довідка. Соціальна програма «Скажімо НІ домашньому насильству» була ініційована компанією AVON на міжнародному рівні у 2004 році і сьогодні діє у 50 країнах. В Україні діє з 2009 року і є корпоративною соціальною відповідальністю українського офісу компанії, консультанти якої збирають кошти на підтримку діяльності, спрямованої на попередження та протидію домашньому насильству. Серед них: фінансова допомога Національній «гарячій лінії» з попередження домашнього насильства 0 800 500 335 / 386, забезпечення роботи єдиного інтернет-ресурсу, присвяченого проблемі насильства ostanovimnasilie.org.ua, розвиток волонтерського руху. Партнером програми є Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», який має 10-річний досвід роботи з проблемою і з 2004 року забезпечує роботу «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства.

 


Назад